Dlaczego MY?

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców Tomasz Kocon to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, gdyż swoją działalność prowadzimy już od ponad 25 lat. Dzięki temu podczas naszej pracy zdobyliśmy renomę i zadowolenie kilku pokoleń kursantów, którzy ceniąc nasz profesjonalizm polecają nasze usługi.

Jeździmy w rejonie egzaminacyjnym

Musimy sobie powiedzieć jasno – nie ma dokumentu oficjalnie określającego trasy egzaminu państwowego. Wiedzę gdzie egzaminatorzy najczęściej zabierają swoje "ofiary"  zdobywaliśmy na podstawie relacji naszych kursantów i własnych obserwacji. Możemy zapewnić, że bardzo dobrze znamy te rejony i wszystkie te miejsca dokładnie Wam pokażemy. Oczywiście jazda po odpowiednich trasach nie daje gwarancji zdania egzaminu, ale na pewno pozwoli zminimalizować egzaminacyjny stres i „polubić” newralgiczne miejsca.

Back to top
Pełne godziny

"ZACZELIŚMY TROCHE PÓŹNIEJ , WIĘC ZA TO SKOŃCZYMY WCZEŚNIEJ" – to zasada często wyznawana w Ośrodkach szkolenia, ale nie u nas. My wiemy że każda minuta spędzona za kierownica jest bardzo potrzebna i cenna. Nasze jazdy łączymy w 2 lub 3 godzinne bloki, tak żeby nasi kursanci spędzili jak najwięcej czasu w ruchu miejskim. Na korki nie mamy wpływu, jednak na to o której zaczynamy i kończymy jazdy już tak – więc gwarantujemy, że wszystkie godziny kursu będą maksymalnie wykorzystane.

Back to top
Profesjonalizm

Aby nauczyć się prowadzić pojazd nie wystarczy tylko jeździć po mieście, trzeba robić to z sensem. Wszyscy nowi kursanci rozpoczynają naukę od pewnego schematu. Pierwsze godziny odbywają się na dużym placu z dala od ruchu drogowego, gdzie ćwiczymy zmiany biegów, redukcje i ogólny mechanizm działania pojazdów- wszystko po to, aby zaoszczędzić stresu. Jeżeli jednak  już sie na tym znasz przechodzimy do poważniejszych rzeczy. I tak kolejno wprowadzamy jazdy po mieście i na placu manewrowym. Ważne jest jednak to, że do każdego podchodzimy indywidualnie.

Back to top
Czystość i sprawność

W naszym samochodzie spędzisz 30 godzin swojego życia, dlatego będziemy dokładać wszelkich starań, aby było w nim schludnie i czysto.  Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Kursantów to dla nas sprawa priorytetowa dlatego samochody nie tylko ładnie się prezentują, ale i ich stan techniczny jest bardzo dobry.

Back to top